Niedziela, 2017-11-19
Elżbiety, Faustyny

Jesteś tu: » Strona główna » Kadra

Placówka posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczyciele prowadzą pracę wychowawczą, dydaktyczną, opiekuńczą. Troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do życia w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w świat, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem. Mamy doskonale wykształconych specjalistów, dla których praca z naszymi dziećmi jest prawdziwym powołaniem.

PRACOWNICY PRZEDSZKOLA W MICHOWIE

Pracownicy przedszkola tworzą życzliwą atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i klimat partnerskiego współdziałania.

Nad funkcjonowaniem i organizacją przedszkola czuwa

Pani dyrektor mgr Anna Tokarzewska - nauczyciel dyplomowany

.

Wykwalifikowana i kompetentna, zaangażowana w pracę z dziećmi i otwarta na nowości kadra pedagogiczna w składzie:

mgr Bogusława Nastaj - nauczyciel dyplomowany

mgr Elżbieta Kulik-Grzechnik - nauczyciel mianowany

mgr Wioletta Kutnik - nauczyciel mianowany

mgr Krystyna Śliczniak-Piecyk - nauczyciel mianowany

mgr Ewa Wesołowska - nauczyciel kontraktowy

KADRA ADMINISTRACYJNO-OBSŁUGOWA:

Pracę pani dyrektor wspiera sekretarka - mgr Dorota Targońska

Dzięki kucharkom i intendentce dzieci mogą spożywać zawsze świeże posiłki.

Kucharka - Bożena Rojek

1/2 etatu intendenta, 1/2 etatu pomocy kucharki - Wiesława Aftyka

Opiekę nad dziećmi podczas ich pobytu w przedszkolu wspomagają pozostali pracownicy placówki, w szczególności pomoc nauczyciela.

Pomoc nauczyciela w grupie dzieci 3- letnich - Joanna Niedziela

Pomoc nauczyciela w grupie dzieci 4- letnich - Bożena Sikorska