Niedziela, 2017-11-19
Elżbiety, Faustyny

Jesteś tu: » Strona główna

Serdecznie witamy na naszej stronie

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż. Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

Janusz Korczak

Jesteśmy jedyną placówką przedszkolną w Gminie Michów. Mamy w placówce IV oddziały: oddział dzieci 3-letnich, oddział  4-latków i dwa oddziały dzieci starszych 5, 6-latków, z których jeden mieści się w budynku Przedszkola zaś drugi w bydynku ZSO w Michowie. Do naszych grup uczęszczają dzieci z pobliskich miejscowości, dzieci rodziców pracujących i niepracujących, którzy rozumieją znaczenie wychowania przedszkolnego dla lepszego startu szkolnego oraz wyrównywania szans edukacyjnych dla dzieci wiejskich. Placówka podejmuje szereg działań w zakresie uatrakcyjnienia współpracy ze środowiskiem lokalnym i rodzinnym, promocji przedszkola i unowocześniania placówki. Obserwujemy niesłabnące zainteresowanie Przedszkolem, objawia się to tym, iż od paru lat grupy składają się z maksymalnej liczby dzieci. Staramy się zapewnić dostęp do edukacji przedszkolnej wszystkim dzieciom z naszej gminy.

Światowy Dzień Tańca

Taniec jest najlepszą terapią nie tylko dla naszego ciała, ale i dla duszy. Dzięki niemu uwalniamy nasze emocje, pozwalamy by z każdym ruchem ogarniała nas niezwykła radość i dajemy sobie szansę na bycie tu i teraz, bez żadnych barier, bez myślenia o przeszłości i przyszłości.

Światowy Dzień Tańca